Daugiau nei per 20 metų sukaupta ilgametė  darbo patirtis keliose didžiausiose ir moderniausiose Lietuvos medienos apdirbimo įmonėse padėjo įmonės savininkui ir vadovui Vidmantui Žymantui  2004 m . įkurti savo individualią įmonę „KONSULA“.

Įmonės pagrindinė veikla - prekyba įvairia medienos produkcija bei gaminiais ir medienos importas-eksportas.

Mes galime patiekti aukštos kokybės , įvairių matmenų eglės/pušies tiek natūralaus drėgnumo , tiek džiovintą medieną , tekintus ir nužievintus kuolus , pagal kliento poreikį galime patiekti ir giluminį - vakuuminį impregnavimą .

Parduodame ir obliuotus , profiliuotus gaminius , kurie atitinka daugelio šalių kokybinius reikalavimus bei sertifikavimą .
Nuo 2018-09-25 d. „KONSULAI “ suteiktas FSC sertifikatas , kuris pažymi , kad mediena gaunama iš tvarkingai bei atsakingai kertamų , prižiūrimų ir tvarkomų miškų .

Užsienio pirkėjams mediena yra tiekiama ne tik iš Lietuvos bei Baltijos šalių gamintojų , bet pagal poreikį bei reikalavimus importuojama iš Baltarusijos ir Rusijos gamintojų .

Panaudojusi savo patirtį , žinias ir sugebėjimą bendrauti , mūsų įmonė padeda ir sėkmingai tarpininkauja ,ne vienam stambiam medienos pirkėjui įsigyti tinkamą medieną už visiems prieinamas kainas , kurias diktuoja rinkos sąlygos.

Padedame rasti pačius tinkamiausius medienos transportavimo būdus - nuo pristatymo mašinomis iki didesnių apimčių medienos pakrovimo į laivus Klaipėdos uoste .

Pagarbiai ,
Vidmantas Žymantas


Apie Mus image